| Iordan_Marius_1993 a întrebat:

Imi merge gta 5 pe sistemul asta?

procesor: Intel core i3 4030u 1, 9

Ram: 8gb

Video: Nvidia GeForce 820M 2gb ddr3

daca da...o sa imi mearga sacadat pe low?

Răspuns Câştigător
| LanGooP a răspuns:

Hmm... Este cam greu de spus dar o sa incerc. Procesorul este unul ok, deci nu o sa ai probleme.Ramii sunt super ok, deci la ei nu umblii. La placa video o sa ai putine probleme, dar nu o sa fie prea grave. Daca vrei sa joci GTA V mafiot, insaleaza-ti pe laptop Windows XP SP3(cel mai recomandat) sau windows 7 Home Premium.

PE low NU o sa iti mearga sacadat pe low deoarece ramii te ajuta destul de mult, iar placa video se cam supara, deci ar trebui sa iei un cooler pentru Laptop.

Sper ca te-am ajutatwinking

| Iordan_Marius_1993 explică (pentru LanGooP):

Iti multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Romanu958 a răspuns:

Iti merge insa daca joci Multyplayer si in mijlocul orasului sunt 15 playeri ai lag in rest iti merge cu 250 fps