| sandramaria20 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste detalii in webkinz pentru o petrecere? Adica cum mergi la ea si cum este, daca ati fost si voi la una, adica petrecerea e in camera mea sau cum? Explicati-mi si mie va rog ca sunt tare comfuza! Spuneti-mi cat mai multe va rog din tot sufletul! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

In primul rand cumperi pachetul.Il deschizi in camera si o sa-ti apara ce premi, activititati si din astea sunt si tu le stabilesti dupa stabilesti cand va fi. Cauti o zi libera si o ora dupa astepti iar undeva in colt sus iti va aparea intra la petrecere sau ceva de genu.

| sandramaria20 explică (pentru irina41099):

Asta stiu! Zi mai departe! Fara suparare.

| irina41099 a răspuns (pentru sandramaria20):

Asta e tot. Da-i click pe intra la petrecere si te duce intr-o sala si la ora x ai activitatea x si cine castiga primeste premiu.La sfarsit toata lumea primeste ceva.

| sandramaria20 explică (pentru irina41099):

Multumesc mult si scuze pentru: Asta stiu! Zi mai departe! Nu vreau sa par o mofticioasa!

4 răspunsuri:
| flowerrainbow a răspuns:

Buna! Eu caut disperata pe webkinz pantofii nafariei,dau pe ei psi-uri(pet specific items),cod de lux, cod de lil'kinz, id-ul meu pe mess e teo.robi31@yahoo.com pentru cei interesati.