| zoomumba a întrebat:

La webkinz, am cumparat un pachet pentru petrecere l-am pus in casa am facut invitatiile iar apoi ce sa fac ca sa ma duc la petrecerea mea? cei care imi spun cele mai multe si bune informatii primesc funda

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

Pai,urmeaza masii mei:
1.Iti iei pachetul
2.Il pui in casa
3.Alegi ora, locul si data si culoarea
4.Depinde de toate insusirile de la nr. 3(locul, data, culoarea si numarul).
5.Cand este data si chestiile de la 3 atunci mergi in casa, in orice camera si cand petrecerea v-a incepe iti va aparea intr-un colt(dreapta) MERGI LA PETRECERE!

1 răspuns:
| pasty28 a răspuns:

Nu vrei sa incerci Yoohoo & Friends ? e gratuit! detalii pe www.facebook.com/YoohooFriends