| FaYeRKyLeR a întrebat:

imi puteti recomanda si mie niste jocuri pentru acest laptop, ceva bun va rog, are urmatoarele: Intel[R] Core[TM] i3 CPU M350 @ 2, 27 GHZ, 4GB RAM, Placa video ATI Radeon HD 1GB 5000 series, sper sa ma puteti ajuta, Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Cristian_Manolita_1996 a răspuns:

Poti sa incerci urmatoarele jocuri :
nfs most wanted 2012
nfs hot pursuit 2010
nfs sift
burnout paradise
grid
Test Drive Unlimited 1 si 2
euro truc simulator 2
Call of Duty: Modern Warfare 1, 2, 3
Sniper elite 3
Sniper: Ghost Warrior 1, 2
Far Cry 2, 3
Tomb Raider Underworld
Tomb Raider 2012 ---Acesta este jocul meu preferat este un joc exceptional ti-l recomand(Chiar daca implica o fata drept personaj)
Prison Break The Conspiracy
Prince Of Persia
Besiege
Dead Island
Crysis 2, 3
Just Cause 2
Tom.Clancys.Splinter.Cell.Double.Agent
Tracmania
Sanins Row 4

Daca vrei sa te ajut sa descarci jocurile care ti le-am spus poti sa ini lasi un mesaj.