| samydmc a întrebat:

imi puteti spune cum sa fac jocuri pentru ps2 modat va rog!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Iata unul dar este trial, adica e valabil numai pentru 15 zile, dupa 15 zile trebuie sa-l reinstalezi altfel NU o sa mearga... asta am gasit acum in 2 minute, mai cauta si tu poate gasesti unul mai bun!
Link :
http://www.go4it.ro/......3-8976095/
Bafta!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza : Alcohol 120 - vei vedea ce trebuie sa faci! Bafta!

| samydmc explică (pentru lpavel):

Mersi mult

| lpavel a răspuns (pentru samydmc):

Cu placere! happy

| samydmc explică (pentru lpavel):

Imi poti da siteul de unde pot sa downladez alchol 120 si ofer funda
Multumesc.

| lpavel a răspuns (pentru samydmc):

Iata unul dar este trial, adica e valabil numai pentru 15 zile, dupa 15 zile trebuie sa-l reinstalezi altfel NU o sa mearga... asta am gasit acum in 2 minute, mai cauta si tu poate gasesti unul mai bun!
Link :
http://www.go4it.ro/......3-8976095/
Bafta!