| MărcuţRares2009 a întrebat:

In legatura cu counter strike....nu pot sa intru decat pe un server,iar cand vreau sa intru pe celelalte servere,imi apare"Fake Client, the connection was in idle for 8 seconds", ce ar trebui sa fac ca imi mearga si celelalte servere? Cat mai repede posibil te rog!

2 răspunsuri:
| AlinutZzZ a răspuns:

Pluginele astea... incearca sa reinstalezi cs ori stergel din regedit.
da-mi funda/+ reply daca nu sti regedit ca de am raspuns la multe intrebari si pana vad eu ca ai dat reply.

| MărcuţRares2009 explică (pentru AlinutZzZ):

Ok,mersii habar n-am ce ar trebui sa inteleg din asta dar o sa incerc da de fapt eu am cs pe stick