| lillix a întrebat:

Hei! Mi.am luat un iPhone si nu stiu cum sa instalez aplicatii. Intru in app store iar atunci cand vreau sa instalez o aplicatie imi cere un cont de apple, am incercat sa-mi fac unul dar fara plata prin card nu pot. Aveti vreo idee cum pot sa-mi fac un cont fara sa platesc sau sa-mi pun aplicatii prin alta varianta? FUNDA mersibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Uite aici iti arata cum sa iti faci cont fara a fi obligata sa bagi datele unui cont bancar: http://www.iphonemobile.ro/......editdebit/
Ca sa poti instala aplicatii care nu is de pe AppStore atunci trebuie sa jailbreak-ezi/crack-ezi iphone-ul. Daca vrei mai multe informatii contacteaza-ma prin mesaj privat. :)

2 răspunsuri:
| pufuulina a răspuns:

Descarca si instaleaza ITunes. si apoi le bagi in iphonehappy. te descurci sigurhappy e simplu

| Viorel_Zuby_1979 a răspuns:

Cum instalez aplicatii