| Bogdan7265 a întrebat:

mi-am luat jocul Call of Duty Modern Warfare 2 ca sa joc cu unu multiplayer(l-am mai avut odata) si imi apare o eroare cand il deschid:
"Error during initialization:
Couldn't create a 1024 x 2048 render target surface: Wrong texture format"
Ce sa fac ca am incercat o gramada si mi-am irosit o dupa amiaza pana pe la vreo opt pana sa-l descac si sa-l instalez.cryingcryingcrying
VA ROG!puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes
OFER FUNDA!

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Ai incercat sa ii pui un crack?

| Bogdan7265 explică (pentru MioaraParalescu):

Nu ma nu m-am gandit(cu sarcasm) esti "destept".

| scama100 a răspuns:

laughing man schimba rezolutia la pc ce plmm faci daca iti cere asa ceva

| Bogdan7265 explică (pentru scama100):

Nu merge ma desteptule!