| exotickiller a întrebat:

Mi-am luat un joc pe care l-am instalat.Inainte sa-l instalez in partitia E aveam in partitia C vreo 10 GB liberi cu aproximare.Acum,mai am 1 GB liber.Ce sa fac? De ce s-a umplut cand eu am instalat jocul in alta partitie?

Răspuns Câştigător
| SteelGamingRomania a răspuns:

S-ar putea sa nu fi fost atent/atenta si sa nu fi selectat bine acolo(mi s-a intamplat si mie sa nu selctez folder-ul, iar instalarea a decurs default), sau a primit update-uri si s-a folosit de partitia default.