| XxLauraVaZambestexX a întrebat:

mi s-a intamplat o chetie ciudata: ma uitam linistita pe net eram la pag de google si deodata intra cineva ca si pagina de eroare de la windows si scrie esti urata!
nu am bagat in seama si mi-am vazut de treaba am inchis camera dar a scris eu tot te vad. Am scris ceva la google, cine a intrat a sters ce am scris si a scris cu litere mari la google eu sunt satana(nu imi place sa vorbesc asa)
Va dati seama ca atunci m-am speriat un pic dar mi-am continuat treaba dar tot stergea si scria acum vorbesti cu mine roaga-te in genunchi ceva de genu. A intrat cineva in windows? Dca nu, ce s-a intamplat? mi s-a parut ciudat!

Răspuns Câştigător
| Angelo_5170 a răspuns:

Poate este un virus care are acces la PC, sa ai grija de conturi poate fi keylogger, sigur e virus ori foloseai team, dar faza cu camera mi s-a parut ciudata rau, prea ciudata cum sa te vada prin camera? poate e un virus de SPAM sau ceva de genu da o scanare la antivirus(daca ai). Daca nu ai si este virus inseamna ca trebuie neaparat reformatat calculatorul imediat pana nu iti strca sistemul de cooperare!

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

In primul rand am nev de un id de mess ai avut de aface cu un hacker o sa am nev de permisiunea ta ca sa vad cine a fost.In al doilea rand poti suna repede la firma de internet sau la politie si fa o plagere deoarece este ilegal ca cineva sa iti intre in calculator. Daca mai ai probleme lasa-mi un mesaj si te ajut eu.

| Mariannnnn a răspuns:

Virus 100% sau ti-a intrat cineva in PC