| CarinaVonPhetamine a întrebat:

aseara am varsat apa pe tastatura, din greseala. crezand ca nu s.a intamplat nimic. am sters-o doar pe taste si am continuat sa scriu. imi facea fite, scria cu cate 2 litere deodata. am lasat-o seara invers, crezand ca o sa se scurga apa. iar azi dimineata nu mai mergea deloc. sa imi cumpar alta sau sa o duc s.o curete? *mentionez ca acum scriu cu o tastatura virtuala.

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Cumpără-ţi alta. Şi eu am păţit la fel... de vreo 2-3 ori. N-ai ce să-i mai faci.

5 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Incearca sa o intorci poate asa se scurge apa din ea. Las-o asa vreo 3-4 ore si apoi sterge-o cu un prosop. daca nu merge, ia-ti alta.

| Leutzbv a răspuns:

Din pacate nu mai poti face nimic. Asa am patit si eu, doar ca pe a mea a varsat fiica-mea niste INKA...happy

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Nu mai ai ce sa-i faci cumpara-ti alta.

| ioanamonica a răspuns:

Cumpara-ti alta uite un site cu tastaturi ieftine si transportul 10 ron si ceva http://www.emag.ro/tastaturi/sort-priceasc
funda?

| MissNO a răspuns:

Nu se mai poate face nimic. E prăjită. Trebuie să îţi cumperi alta. Hai, ce naiba, doar nu e aşa scumpă.