| dnydnydnydny a întrebat:

Stateam eu frumos pe laptop si deodata s-a stins si m-a aparut intr-un patrat pe albastru un scris mic si negru dar care nu a stat mult timp ...si din cate am apucat sa citesc scria ca windows-ul s-a oprit pentru ca a detectat o problema si ceva de hard parca :/ Tin minte ca mi s-a mai intamplat asta si mai demult numai ca nu am luat-o in seama dar acum m-am cam speriat.
Din ce cauza s-a intamplat asta? Mentionez ca dupa laptop-ul s-a aprins.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca nu o sa se mai repete nu e o problema. in cazul in care aceasta problema persista... rau.

| AndreyFsk a răspuns:

Posibil sa nu vada ceva de la hdd, e indicat sa reinstalezi windows-ul.

| denisaijd a răspuns:

Probabil iti trebuie windows-ul instalat. Sau e de a hard.

| crys84 a răspuns:

Ori ti s-a ars hd... asa am mai patit si eu... si mi-am luat altul.
un prieten mi-a spus ca poate mi s-a ars hd diskul si sa pun altul...si asa am facut..incearca si tu.
nu te costà nimica. baftà!

| TibenschiRadu a răspuns:

S-a supraincalzit, cumparati un cooler sau curata-l de praf. BAFTA CU EL!