| suntperfect a întrebat:

azi am patit ceva ce nu pot sa imi explic.
Deci ajung acasa si vreau sa ma joc putin pe laptopul meu. Apas pe butonul de deschidere si astept sa se deschida, astept si dintr-o data imi apare dintr-o data o eroare cu mult scris, dar cand sa ma uit sa citesc tot, nu am apucat ca s-a inchis eroarea aia si mi-o intrat in bios sau (nu stiu cum se numeste)locul ala negru unde scrie ce eraore a avut loc si imi da sa aleg ce intre start windows normaly si altceva (nu mai stiu exact ce scria, totul s-a intamplat rapid) si am apasat parca din greseala pe start normaly si mi-a aparut o casut unde scria ca cica a aparut o problema cu deschiderea pc-ului si pentru a se rezolva problema este nevoie sa se stearga toate programele din calculator si am dat nu, si mai jos se incarca ceva si zicea sa astpt putin pentru a se rezolva problema.
Am asteptat vreo 15 minute si deodata da se se deschida normal laptopul si ceea ce m-a uimit pe mine a fost ca din momentul in care s-a deschis, nu mai aparea nicaieri scrisul, nici la iconitele de pe dextop,la nicaeri, in orice intram, nu aparea scrisu,aplicatie, joc, orice!
Doar la antivirus aparea scrisu atunci cand si-a facut scanarea automata. in rest nicaeri nu scria nimic, nici la my computer, nicaeri nu scria nimic, parca a luat-o razna laptopul.
Poate cineva sa isi dea seama ce s-a intamplat de nu imi apare scrisul in orice as intra.
Urgent! dau funda, sunt disperat!

5 răspunsuri:
| AnaLove2014 a răspuns:

Pai daca apare cand l-ai deschis ceva pe fond negru si putin gri. apesi enter

| suntperfect explică (pentru AnaLove2014):

Ma pe mine ma intereseaza sa rezolv problema cu scrsul, de ce nu se mai vede nicaieri scrisul?

| AnaLove2014 a răspuns (pentru suntperfect):

Chiar trebuie sa rezolvi problema cu scrsul

| suntperfect explică (pentru AnaLove2014):

Stiu, ai habar cum?

| AnaLove2014 a răspuns (pentru suntperfect):

Mergi la cineva care repara laptopuri, poti avea un virus sau ceva, e mai bine sa se uite un om care se descurca cu asa ceva...tu poti sa-l strici mai rau