| AndreyBlackJack a întrebat:

Sunt cam speriat! Din greseala am dat la contul Google nr. de telefon.Am sters imediat contul, dar totusi se poate intampla ceva?
L-am dat ca scria acolo si nu mi-am dat seama.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.Chestia aia e pentru securitatea contului, deși nu obligatorie e bine să pui și numarul de telefon asta în caz că uiți parola să îți fie mai ușor de recuperat contul. Google nu te va contacta telefonic deoarece creerea unui cont e gratis, deci e ok.Succes

| imaqtpie a răspuns:

Nu se întâmplă nimic

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu se intampla nimic, si eu am dat numarul meu de telefon.
Succes!

| Safire17 a răspuns:

Stai linistit. Nu se va intampla nimic. Si eu l-am dat cand mi-am facut contul de Google. Altfel nu iti poti face. Nu trebuie sa pletesti cu nimic. Trebuie doar pur si simplu sa iti dai nr de tel.

| Schweitzer a răspuns:

Nu stiu pentru ce l-au dat dar stai linistit. Google e o companie serioasa. E probabil doar pentru verificare, nu o sa faca nimic cu el.
Toate cele bune!

| HelloKittyA a răspuns:

Stai linistit! Caci nu se va intampla nimic.