| DeathLord25 a întrebat:

nu imi amintesc cum se numea un joc dar stiu destul de multe despre gameplay.Era un turn-based era pe clase(era una de intuneric, un de gheata, elfi si mai erau cateva)si fiecare avea o baza/zeu de unde plecau trupele pe care le selectai puteai sa alegi gigacnti arcasi de la fiecare clasa erau diferiti samd ma rog era pe ture si mna daca poate sa ma ajute cineva macar sa imi zica daca mai exista jocul(ca eu l-am jucat acum vreo 5-6 ani)as fi recunoscator.Dau si funda daca aflu.Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| M0scraciun a răspuns:

Prea bine, l ai descris perfect happy ii disciples 2

| DeathLord25 explică (pentru M0scraciun):

Nup.scz dar nu e asta.Luptele se petreceau cand se intalneau nu le arata asa si avea o grafica putin mai buna.