| UnANONIMfaradate a întrebat:

pentru cei care se joaca FIFA Mobile, stiti metode de a face bani repede?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Să te uiţi la un jucător de exemplu Isco, Kane, Dele Alli şi să te uiţi la cel mai mic preţ de pe piaţă a acelui jucător, apoi să cauţi variante mult mai ieftine şi să-l vinzi la preţul cel mai mic ( aşa se ia repede )

De exemplu

Isco - cel mai mic preţ din market 5000 coins

Tu, dacă găseşti un Isco la 3500, îl cumperi şi-l dai cu 5000, ai înţeles ideea? Eu asta făceam pe FIFA 18, când jucam pe Xbox One la FIFA UT.

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Hm. market-ul, iei jucători ieftini şi îi dai scumpi, adică iei un jucător cu mult sub preţul pieţei şi-l dai mai scump, cât e el normal.

| UnANONIMfaradate explică (pentru Alexuţ02):

Pai tocmai, ce filtre ar trebui sa folosesc?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru UnANONIMfaradate):

Să te uiţi la un jucător de exemplu Isco, Kane, Dele Alli şi să te uiţi la cel mai mic preţ de pe piaţă a acelui jucător, apoi să cauţi variante mult mai ieftine şi să-l vinzi la preţul cel mai mic ( aşa se ia repede )

De exemplu

Isco - cel mai mic preţ din market 5000 coins

Tu, dacă găseşti un Isco la 3500, îl cumperi şi-l dai cu 5000, ai înţeles ideea? Eu asta făceam pe FIFA 18, când jucam pe Xbox One la FIFA UT.