| Wolf_Andrew_1995 a întrebat:

poate cineva sa-mi spuna un server de metin2 privat cu rate 300%- 500%, sa-ti dea macar G-urile, sa existe neaparat shop cu chesti pentru +, de asemenea( dar lesne sa mai spun) in shop-uri sa fie iteme de genul metal magic, adaugator bonusuri si schimbator...
Mersi, astept raspunsuri, o sa dau funda, si astept raspunsuri foarte bune.

3 răspunsuri:
| PuF1zoR a răspuns:

Salut :) daca vrei intra pe www.metin4drugs.ro si te ajut eu cu iteme si level :) e 2013 multe evolutii, eventuri zilnice. Add la firts_king_jedi@yahoo.com

| Wolf_Andrew_1995 explică (pentru PuF1zoR):

Daca ar merge autopatcher-ul ti-as da funda

| PuF1zoR a răspuns (pentru Wolf_Andrew_1995):

Acuma se rezolva happy schimba patcher-ul sau starterubig grin