| Nameless06 a întrebat:

Pot juca Plants vs Zombies Garden Warfare pe High Settings fără lag? Câţi FPS?

PC specs:
Procesor Intel Core I5 3750 3.4 Ghz
Placa video Nvidia GTX 660 2GB
Ram 8GB
M-am uitat pe Game debate şi pe systemrequirementslab.com dar nu sunt sigur că pot avea încredere.

Răspuns Câştigător
| Livelord a răspuns:

Da, fara nicio problema.
Nu iti pot spune sigur cati fps, dar in jur de 60-70, ceea ce este pentru un astfel de joc.

| Livelord a răspuns (pentru Livelord):

Ceea ce este de ajuns pentru un astfel de joc*

2 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

Am si eu o intrebare, ce om normal la minte se joaca cu un asa PC jocuri gen Plants vs Zombies?! Dupa parerea mea e o risipa de bani ^^.