| IIIshaneIII a întrebat:

recomandati-mi si mie jocuri pc (2015-2017),jocuri care le-ati jucat nu din auzite
ofer funda

4 răspunsuri:
| Anonimat10 a răspuns:

Need For Speed PayBack, Forza Horizon 3 (Un joc superb open-world cu masini fiind si primul portat pe pc), Fifa 2018, Call Of Duty Infinite Warfare, Call Of Duty Modern Warfare Rememastered, Forza Motorsport 7 (asta este pe piste nu open-world), Watch dogs 2 (joc despre tehnologii hacking open-world)

| AkyMinowara a răspuns:

Fallout 4 VR pare o idee buna. Il gasesti pe Steam. Un open world apocaliptic cu o grafica superba si plot complex. Merita.

| IIIshaneIII explică (pentru AkyMinowara):

Exixta si varianta non-vr? pentru ca nu dispun de asa ceva happy

| AkyMinowara a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Da.