| Mizeria a întrebat:

salut toti jucatorii de League of Legends! Nu stiu ce campion sa imi iau la 6300 ip dintre Gnar si Aatrox.Amandoi sunt foarte buni si imi plac mult dar nu pot sa ma hotarasc. Funda cine imi da idei si ma ajuta!winking

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Aatrox este oom acuma.Si din cate vad rito nu prea mai vrea sa se uite si la el.In schimb gnar este un excelent teamfighter.In laning phase arunci bolovani la inamic si in tf dai un 3s stun la toata echipa.Ce poti sa mai vrei?

| Mafiotu007 a răspuns:

Aatrox e foarte bun pentru lifesteal, mai mult 1v1. Daca iti place sa te lupti pe lane mai mult, il poti alege

In schimb Gnar, nu e asa de bun in lane pana la lv 6.In teamfight-uri rupe daca te-ai uitat la lcs,nu ai nicio sansa.

Mai usor e Aatrox,intr-adevar, dar mi-e mi se pare mai bun gnar pentru teamfight, iar aatrox si el e bun pentru teamfight, dar nu asa de bun ca gnar.

Deci, poti alege GNAR.Bafta!