| iCrex a întrebat:

Salut TPU! Am strans pe League of Legends 6300 IP si nu stiu ce campion sa iau.
Eu joc de obicei Mid, Top si cate odata joc Jungle. Campioni cu care joc cel mai mult sunt: Riven, Kata, Gnar si Lee Sin (Nu joc prea des cu el)

Ce campion mi-ati propune? Nu conteaza gradul de dificultate pentru ca joc League of Legends de mult timp (am 2 conturi de 30) Eu voiam sa cumpar Yasuo/Zed

Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Ionut_Kattha_1981 a răspuns:

I-ati-l pe yasuo, nu o sa regreti

| iCrex explică (pentru Ionut_Kattha_1981):

Mai astept raspunsuri si daca o sa il aleg pe yasuo iti dau funda big grin

1 răspuns: