| ItsMyTime a întrebat:

spuneti-mi si mie cum pot face 20kk pe metin2.ro sv virgo regat albastru am un war de 61 mental 1punct minerit m7 corp m6 atac spirit m4 zdrobire undita+3 rib+9 pvm (pietre bune +3 mob fatala si bonusuri mici) pv 12, 4k militar atac 500-600 de pe cal (sau cam asa ceva) stiu ca e mic happy aparare 746 iteme bune as zice eu happy atacul e praf dar nu ma concentrez pe asta acum am lag prea mare pentru dt sau metine si am 40kk cash mai trebuie sa strang 20kk si inca 20 asigurat de pe scut leu+9 si o sa fac total 80kk pentru leu+9 de 61 imun necunostinta, incep sa fac itemele bune si incep cu scutul apoi arma si mai departe vad eu happy mersi anticipat, FUNDA SI VOT

Răspuns Câştigător
| dragos1621 a răspuns:

Salut! Bani la lvl 61 poti face in v2.

Funda?big grin

4 răspunsuri:
| user123456789 a răspuns:

Obsedati de metin... of of alte jocuri nu mai stiti.,?

| ItsMyTime explică (pentru user123456789):

Daca nu sti raspunsul la intrebare atunci nu mai raspunde, nu tia cerut nimeni parerea despre cat de obsedati de joc suntem sau nu

| TraficantDeMandarine a răspuns:

Du-te v2 si stai acolo 2, 3 zile si faci, bafta. Eu asa farmez pe ro si am un war de 61 cu Dga +7 si un rib +7 cu pm 23.

| Sibelush4 a răspuns:

Exact in v2.big grin