| viruss688 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa rezolv eroarea la minecraft?
Error: Could not create the Java virtual machine.
Error: A fatal exception has occurred.Program will exit.
Deci aceasta eroare ma innebuneste.Am incercat orice. Sa reinstalez minecraft, sa sterg java si sa o instalez la loc, cu minecraft.bat. Deci nu mai pot. Daca aveati si voi aceasta problema si ati reusit sa o reparati va rog spuneti-mi cum si o sa va raman vesnic indatorat.Multumesc anticipat. Cel care ma ajuta va primi funda!

P.S: Am uitat sa mentionez ca folosesc windows proffessional xp si am 512 mb ram.

3 răspunsuri:
| egoistdream a răspuns:

Ai prea puțină memorie ram.
Serverul de minecraft are nevoie de mult mai multă memorie.

| Alexmihai4992 a răspuns (pentru egoistdream):

Si mie asa imi face si eu am 3, 99GB RAM

| viruss688 explică (pentru egoistdream):

Nu cred ca e de la memoria ram deoarece am putut sa ma joc minecraft la inceput.M-am jucat vreo 2-3 luni si dupa aceea mi-a aparut asta.