| skarner a întrebat:

Sunt in Silver III la League of Legends. Stiiti daca pot retrograda sau in ce fel? Daca pierd meciuri sau ceva de genul. P.S. Tocmai am intrat in liga si am pierdut un meci. Daca ajung la 0 puncte ma retrogradeaza in urmatorul tier?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 0 puncte in Silver III si pierzi un meci sau doua ajungi in Silver IV.

| skarner explică (pentru anonim_4396):

Deci am intrat si m-a dat cu 0 puncte. si a pierdut un meci. singurul ranked jucat in silver III. Ma da retrogradraza chaiar daca sunt intrat nou in liga la 2 meciuri pierdute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Si eu am patit la fel cand am intrat in bronz IV.