| numedemetin2 a întrebat:

sunt nou vreau si eu nume smechere si tari de mt2 de ex stalkersou e super dar vreau alt nume dar sa fiebun ca asta si sa-mi placa nu ca as fi obsedat de stalker sou doar imi plac foarte tari numele va rog dati-mi un nume bun

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| NarcoticSound a răspuns:

Uite aici: ZuSilent, ZuHD, Wa7uP, iPlay, SkizZo. Funda?big grin

| numedemetin2 explică (pentru NarcoticSound):

Am uitat sa spun sa fie nume de ninja daca imi spui de ninja iti dau funda

| numedemetin2 explică (pentru NarcoticSound):

Iti dau funda daca imi spui nume de ninja super si apoi iti dau funda

| NarcoticSound a răspuns:

NorNegru,Man1aKu,TheSp3cialOn3,ZuPp3rS, S3nZat1oNs,NoRul3Tz...