| Metin2Hidra a întrebat:

Sunt Portar Destul de bun de vreo 3 luni dar mi-e frica sa plonjez eu tot incerc da cand incerc ma lovesc si primessc goll. Am Incercat sa stau aplecat da mereu mi-e frica nu stiu de ce ca nu am plonjat niciodata cum trebuie. Sunt AL 3 lea din scoala dar problema e cu plonjatu ca pot deveni primul da nu pot!sad va rog helppp my

2 răspunsuri:
| Dddsasul a răspuns:

1 categoria gresita 2 Practice makes perfect! Iincearca pana reusesti de preferat nu te arunca in nas =] mai mult ca sigur ca te-ai dat cu sania incearca ceva de genu ala adica sa aluneci si normal ca o sa te zgarii putin dar sti cum e nu risti nu castigi... =]

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Incearca sa te arunci pe o saltea...