| Casillas01 a întrebat:

winking

Deja de vreun an joc fotbal asa... adica mai mult ca alta data. Si anume sunt portar. Ca portar sint asa-s-asa. Ca fiecare incepator desigur imi e greu sa plonjez, am facut-o odata si m-am lovit grav de atunci imi greu sa mai incerc. Poate cineva sa-mi dea un sfat cum e cu plonjatu' : cum trebuie sa sar, cum trebuie sa aterizez.

Alta probloema este cu situatia bine cunoscuta de 1 la 1, uneori ma descurc da cateodata... poate cineva sa-mi dea niste sfaturi sau ceva tactici.

Mersiwinking

PS : Cel mai bun raspus cu cel mai bun sfat primeste fundita.winking

4 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Hai ca te ajut eu stii si eu joc fotbal de cele mai multe ori sunt mijlocas si atacant fiindca la mine in clasa sunt pe locul doi la fotbal stai in poarta niciodata nu te duci dupa fente si mai am un sfat daca da pase la un jucator care e in careul tau sau putin mai departe fugi la minde si da un sut in fata unde e echipa ta o sa iti mearga crede-ma am incercat si mi-a iesit daca vrei putem vorbi despre fotbal pe mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfat 1 la 1: nu te duce dupa fenta

| Casillas01 explică:

Sfat bun dar ce trebuie sa fac dar daca nu... vreau ceva mai detaliat intelegeti...

| Casillas01 explică:

Fundita inca nu s-a dat... big grin