| Metin2Hidra a întrebat:

Sunt Portar Destul de bun de vreo 3 luni dar mi-e frica sa plonjez eu tot incerc da cand incerc ma lovesc si primessc goll. Am Incercat sa stau aplecat da mereu mi-e frica nu stiu de ce ca nu am plonjat niciodata cum trebuie. Sunt AL 3 lea din scoala dar problema e cu plonjatu ca pot deveni primul da nu pot! sad va rog helppp FUNDAAA CEL MAI BUN

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Mă pentru început ai putea exersa acasă pui perne pe jos și te arunci, te mai uiți pe youtube la plonjări și înveți. Altfel n-ai cum...

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ce portar bun ești dacă ți-e frică de o plonjare?

| Metin2Hidra explică (pentru Azµre):

LE SCOT Foarte bine

| Azµre a răspuns (pentru Metin2Hidra):

Mă pentru început ai putea exersa acasă pui perne pe jos și te arunci, te mai uiți pe youtube la plonjări și înveți. Altfel n-ai cum...