| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa gasesc un laptop la 600 lei de pe un site de incredere, nu vreau sa aiba placa video de rahat vreau macar sa fie asemanatoare cu gt 710 dau funda! happy

5 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Lol, nu exista laptop la 600 lei cu placa video de 2 GB, poate doar la second hand de foarte proasta calitate, eu zic sa mai strangi bani si sa iti cumperi un laptop la 1000 de lei.

| DarthNiger a răspuns (pentru DarthNiger):

De asemenea as spune sa iti iei un PC cel mai bine, sunt mai ieftine si mai bune decat un laptop cu componente bune.

| McLISTO a răspuns:

La 600 nici cu mila Domnului nu găsești un laptop gt 710

| ZardRock a răspuns:

Nu gasesti la 600 lei laptop cu o placa video cam cum vrei tu, eu am gasit unul si chiar merge foarte bine. http://www.mypctm.ro/......y-12-1-led

| ZardRock a răspuns:

Am incercat sa iti gasesc acest laptop, dar nu l-am gasit. Uite aici laptop-ul care il am eu si merge binisor pentru acest pret, ti-l recomand. http://www.mypctm.ro/......y-12-1-led