| ssmecheru33 a întrebat:

Salut, TPU. Vreau să mă ajutați cu ceva. Acum aproximativ 4-5 ani mă jucam un joc și era ceva gen: îți dădea o mașină de început iar tu trebuia să le deblochezi pe toate, trebuia să conduci până la finalul cursei respective, fiind noapte, iar drumul era alcătuit doar dintr-o șosea, și trebuia să ocolești mașinile, iar în spatele tău era o mașină de poliție. Când te bușeai, venea camera și îți arăta mașina cât de grav ai distrus-o. Vă rog, dacă știe cineva. îmi plăcea mult jocul ăla și am uitat cum se numește. mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Phux a răspuns:

Incearca :
Split Second - cel mai probabil asta e
Uita-te prin toate jocurile NFS
Test Drive Unlimited 2

| ssmecheru33 explică (pentru Phux):

Mulțumesc, dar nu e niciun joc din ce mi-ai spus. Apreciez efortul tău, sper că îl voi găsi.