| DarkMyth a întrebat:

vreau sa stiu cum fac la cs 1.6 sa am la video optiunea sa aleg o rezolutie 1280 pe unele cs-uri am rezolutia maxim 800 pe altele 1040 da vreau 1280 stie cineva un cs care are max rezolutia 1280? sau trebuie sa fac niste setari

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

La setarile video, vezi ca ai acolo sa alegi dintre normal si widescreen, ca sa ai rezolutia mare dai pe widescreen

| DarkMyth explică (pentru bogdan324):

Da am vazut da nu am tinta cum doresc eu da totusi iti dau funda poti sa imi lasi si un raspuns ce rezolutie si fel de tinta adica large medium small este tinta lu asta de la minutul 0:36http://www.youtube.com/watch?v=8qglgodc4Js id meu este sercin_sercin

| DarkMyth explică (pentru bogdan324):

Lasa-mi id tau

| bogdan324 a răspuns (pentru DarkMyth):

Small sau medium, nu sunt sigur