| ayoalex a întrebat:

Vreau sa imi iau o camera web de pe net dar peste tot scrie rezolutie *** x ***(am scris **** ca nu stiu ce rezolutie sa bag). PC-ul meu are o rezolutie de 1280 pex 960 de pixeli.Camera trebuie cumparata neaparat cu aceasta rezolutie? De ce? Dar daca nu iau cu aceasta rezolutie ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
| GlobaL a răspuns:

Nu are nici o legatura cu ecranul tau su cu pcul.de ex un telefon cu camera de 2 mp(1200 pe 1600)are ecranul de 240 pe 320 pixeli.succes.funda?