| nnoonn123 a întrebat:

vreau si eu un program gen realtek hd audio driver pentru windows7 vreau sa setez la pc sa se auda cu bass (rock)...

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu iti trebuie' asa ceva. Foloseste un player ca lumea (foobar sau AIMP) si seteaza EQ-ul cum ai chef, asta daca nu iti permiti (si) o placa de sunet ca lumea si niste boxe decente.

| nnoonn123 explică (pentru KodrutZ):

Pai eu ascult muzica pe yotube si pe win xp aveam realtek si setam pe rock si aveam bas acum pe win 7 nu stiu nu merge.

| KodrutZ a răspuns (pentru nnoonn123):

Mdah, clar, deci nu asculti muzica, asculti o zdranganeala. Nu te ofusca, nu intentionez sa te jignesc, si eu ascult de regula metal si mi-a cazut fata ce diferenta colosala poate sa fie intre YT+onboard si YT+Asus Xonar DS. Recomandarea mea personala - ia si asculta muzica in format FLAC/APE, nu o sa mai ai chef vreodata de YT (poate doar daca ai si niste boxe de-alea de plastic de 30-50 RON sau casti de 15 RON...).