| PalasanuGeorge a întrebat:

ziceti-mi si mie un server de metin 2 care sa aiba arme legendare faine sa cresti usor si sa fie faintongue multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Frate incearca Metin2Europe man nu hammer, hammer e naspa metin2europe cresti foarte rapid eu am 146 pe blue.acolo is mai multi mno da is foarte multi pe el si faci evoluezi cumperi e fain mt si faci rapid intr-o zii faci 145-150 cred

| PalasanuGeorge explică (pentru Dark13):

Multumesc mult dar are mai multe bservere in el? sami spui ce server ce regat si numele tau sa ne intalnimbig grin mersi

6 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Lasa-mi un id de mess

| PalasanuGeorge explică (pentru Dark13):

Ronaldiniho_george

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2history cresti imd sunt si arme legendare da de pe la lv mare

| cocosonel a răspuns:

Scrie pe net hammer mt2 si dai pe primul sau daca e pe portocaliu primul dai pe al doilea, si intra si ii dai sus acolo si ii dai register si dupa aceea ii dai download! Dupa aceea ati da o arhiva care intri in ea si ii dai extragere pe cartile alea de sus si il extragi in ce folder vrei si dupa aceea ii dai hammer mt2 exe de pe siteul acesta http://www.hammerm2.com/.Dar vezi ca nu merge mereu ca sunt prea multi si cade servarul>.Cu, placere!