| justqestion a întrebat:

Va rog sa-mi ziceti si mie un server se metin privat calumea. Sa aiba king si arme legendare la vanzatori si sa coste putin (ar fi de preferat).

Răspuns Câştigător
| alexaly a răspuns:

LIght metin2. sau MondialMT2 (ti-as da si linkul dar sunt 3 servere, fiecare site diferit, eu iti recomand sa te faci sura AM (arme magice) pe serverul Ultra Fund sau V.I.P, in nici un caz pe Fun ca e naspa rau...)
Sper ca te-am ajutat macar putin
Numai bine!

2 răspunsuri:
| PokeEdy a răspuns:

Metin2 ro speed nu ai la neg e logic toamne -dai bani pnt ele sau vinzi multe ubgrade uri faci rost de arme le dai pe altele si in sfarsit oate iti ei arma de gm e misto rau serveru

| justqestion explică:

Mersi mult. Amandoi ma-ti ajutat!