| extremboyy a întrebat:

ziceti si mie ce e mai bun dintre windows sau linux si de ce mai mult pentru jocuri, programe edit etc.

Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| yogianny a răspuns:

Windows clar.Deoarece unele programe nu sunt compatibile cu Linux, la fel si jocurile. Windows primeste mereu update-uri si are si o performanta mai buna.Iti sfatuiesc Win 7 sau Win XP.

1 răspuns:
| CookieFace a răspuns:

La fel cum a spus yogianny windows e bun pentru jocuri, iar linux e bun ca sa hostezi servere de cs si de alte prostii