| DragosGr a întrebat:

Salut.Un prieten are server de metin2, pe care a luat flood de la unu.Stiti cumva ce ar trebui sa isi ia pentru server si pentru pc,ca sa nu mai ia serveru flood si sa fie atacat xampu cu DDoS, etc.Cine se pricepe sa isi lase ID/PM sau daca nu vreti postati aici.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| snoppy a răspuns:

Eu nu ma prea pricep, ca si eu am avut server dar am cautat protectie anti-DDoS-urilor pe un site de "specialitate"si anume www.4metin.ro