| Caddyi a întrebat:

Unde trebuie sa apas ca sa pun un anumit timp dupa care sa mi se stinga laptopul? ( am windows 7 ultimate ) Dau funda primului raspuns bun!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| aditzache123456 a răspuns:

Nu deci de exemplu scrii : shutdown -s -t 300 ( scrii in secunde timpul obligatoriul ca altfel nu merge ) daca nu merge comanda in loc de -s pui -r

2 răspunsuri:
| aditzache123456 a răspuns:

Intri in start si cauti cmd si pe urma scrii comanda asta: shutdown -s -t [ timpul ]
FUNDA?

| Caddyi explică (pentru aditzache123456):

Deci... intru in start si caut cmd, apoi scriu comanda : shutdown -s -t [1:00]? ( 1:00 = 1 minut )

| aditzache123456 a răspuns (pentru Caddyi):

Nu deci de exemplu scrii : shutdown -s -t 300 ( scrii in secunde timpul obligatoriul ca altfel nu merge ) daca nu merge comanda in loc de -s pui -r