| roli_9083 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar din eMAG Fifa 16 dar nu stiu cum il activez sa imi mearga ultimate team.Am inteles ca o sa imi dea un cod dar nu stiu ce trebuie sa fac cu codu acela.Varog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| IonutDinamoPCH a răspuns:

Lasa-mi un punct de contact sa te ajut, un facebook sau un mess.

| Costy_Costi_1992 a răspuns (pentru IonutDinamoPCH):

Salut Ionut. eu am fifa 16 cumparat si mi-am reinstalat windowsul. cand am vrut sa il instalez din nou zice ca, codul de instalare a fost folosit. dar de fapt a fost tot pe pcul meu. ma poti ajuta?