| sarmanunas a întrebat:

Salut vreau sa imi iau un procesor nou adica acesta Procesor Intel® CoreTM i3 3220, 3300MHz si am 2 gb ram mai vroiam sa imi cumpar inca 2 placa video este de 512 credeti ca ar merge bine jocurile?

Răspuns Câştigător
| XtReMee a răspuns:

Daca placa ta de baza e pe interfata pci iti recomand placa asta http://www.pcgarage.ro/placi-video/sapphire/radeon-hd4850-1gb-ddr3-256-bit/ duce gta4 la maxim

| sarmanunas explică (pentru XtReMee):

Multumesc mult pentru ajutor

4 răspunsuri:
| XtReMee a răspuns:

Procesorul este super ramu iar daca-ti mai pui 2gb iarasi super iar placa video **** iti aleg eu o placa video in functie de ce buget ai

| sarmanunas explică (pentru XtReMee):

Mai mult ar conta sa fie buna nu cat ar costa ma rog un pret rezonabil nu stiu 5 milioane maxim

| kaligula a răspuns:

Da cam 90% din jocuri dupa parerea mea!