| Xd_Velescu_Paul_1994 a întrebat:

Vreau sa imi instalez si eu Pes 2013. Imi va merge daca am PC asa? :
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quand CPU Q 8300 @ 2.50 GHZ 2.45 Ghz
Installed Memory (Ram) : 2GB
System Type: 32-bit operating System
Pen and Touch: No pen and touch is available for this Display.
Vreau sa mai precizez ca placa video este GeForce GTS 250, 512 MB
P.S: Vreau sa spun ca am incercat sa il instalez dar cand intram in joc imi dadea o eroare. Daca e cineva disponibil sa ma ajute? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Te ajut eu cu problema daca imi spui mai exact ce eroare ai, daca ai skype spune-mi id-ul tau si rezolvam acolo mai rapid

| Xd_Velescu_Paul_1994 explică (pentru bogdan324):

Adauga paul. damelo

| Xd_Velescu_Paul_1994 explică (pentru bogdan324):

Am skype. adauga paul. damelo.

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Jocul ar trebui sa iti mearga fara probleme. Cauta eroarea pe google ai poate vei gasi un fix.