| Anonimusly530 a întrebat:

Vreau sa ma joc Sims 4 dar ca ii dau launch imi da urmatoarea eroare: https://imgur.com/fZbQkSG

Ce pot face? Am incercat multe chestii dar nici una nu a mers! Am reinstalat Microsoft Visual C++! Am luat un MSVCP100.dll de pe net si l-am inlocuit! Am reinstalat Sims-ul de 2-3 ori! Am dat restart la laptop de fiecare data! Si nu a dat roade nici o chestie de mai sus!

PLS ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.computerbase.de/downloads/systemtools/all-in-one-runtimes/
Instaleaza toate runtime-urile si ar trebui sa mearga.

| Anonimusly530 explică (pentru CM7YRE):

Ms oricum! Dar am reusit sa il rezolv!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai putea incerca sa il cumperi de pe Origin. Probabil o sa mearga cum trebuielaughing