| patolucyan21 a întrebat:

Am o mare problema. Cand mi-am luat calculatorul, ala care mi l-a instalat mi-a pus doar 6, 15 GB in C unde este windowsul. Si acum 2 zile am vazut ca mai am 100 si ceva de MB, si nu stiam de ce asa putin, pana mi-am dat seama. Windowsul se upgrada singur si ocupa o grama de spatiu la fiecare ora cred ca se upgrada. Si ca sa am mai mult spatiu am inceput sa sterg. Pana cand brusc la una mi s-a sters altfel si mi s-a deconectat netul. Am incercat sa-l conectez dar nici ca a vrut. Speriat am inchis PC. Urmatoarea zi am instalat nVIDIA si ca prin minune a mers, dar problema nu mergea Microsoft office. Am reinstalat windowsul dar e copie al celui original si parca s-a unit cu cel vechi intr-unul singur. Dar nici acum nu merge Microsoft office. Ce sa fac? A da si cand incerc sa fac ca windowsul sa nu mai fie copie imi apare in internet explorer si imi da eroare din aia cu don't send, Si vreau sa mi se deschida cu mozilla(sau orice alt browser). Cum sa fac? FUNDA pentru ambele raspunsuri (e cam lunga si plictisitoare intrebarea), dar va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Refa partitiile si reinstaleaza win, e prea stricat ca sa pierzi vremea incercand sa-l repari.

| greatLOL a răspuns:

Windows-ul pe care il ai se pare ca este prost.Incearca cu o alta versiune de Windows.Cand dai Install, la partitie, formatezi tot.

| donnie112 a răspuns:

Poti sa iti instalezi Error Reparir, iti rezolva unele erori din pc, daca ti se mai ocupa memoria calculatorului poti sa instalezi Ccliner care sterge tot ce ai sters si inca iti ocupa memoria, sau sa incerci o versiune de windows licentiata...