| Vivi75 a întrebat:

Am incercat sa imi descarc minecraft de pe site-ul http://minecraft-romania.ro/download.php
I-am dat pe Download Minecraft Launcher. Si l-am descarcat. I-am dat Run mi-am scris numele si i-am dat Enter game. In loc sa mi se incarce jocul mi-a aparut Error. I-am dat de mai multe ori dra tot Error mi-a aparut. Si ciudat este ca inainte mai acum 5-6 luni imi mergea. Ce trebuie sa fac sa mearga? Dau funda cine ma ajuta si daca merge!

2 răspunsuri:
| NagatoBK a răspuns:

Cand intri in Launcher, bifeaza casuta de update automatic. Dupa asta ar trebui sa iti functioneze.

| Vivi75 explică (pentru NagatoBK):

Mi-a aparut tot eroare crying