| Mus1k a întrebat:

Salutare. am o problema cu Counter-Strike-ul. folosesc Steam si mi-am instalat PGL Gui S30, dupa ce am sters tot cs-ul din director pentru ca am fost victima unui destroy. si acum cand intru in cs, este absolut normal, pe server, mouse-ul NU se misca decat sus si jos. in parti nu sad ce sa ii fac sa se miste normal?

Am bifat si am debifat tot de acolo din optiuni, tot nu merge

4 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

Hai salut, in primul rand dezinstaleaza cs complet si sterge folderele. Poti gasi un cs bun aici, o sa fie super pentru. tine: www.csromania.com/cs16romania

Succes!

| Mus1k explică (pentru Diabl0):

Omule nu intelegi ca folosesc steam?

| Carol_Honciuc_1997 a răspuns:

Trebuie sa il dezinstalezi urmand sa il instalezi la loc( pgl gui) dar te sfatuiesc sa iei sezonul 28 este cel mai bun! Funda?

| Mus1k explică (pentru Carol_Honciuc_1997):

Daca merge ce imi spui tu. da, ai funda. dar te sfatuiesc ca pe viitor sa nu mai cersesti funde happy nu da bine la profil