| Soltan_Radu_1989 a întrebat:

Am o problemă cu Minecraft 1.8 cînd intru pe serverul de minecraft Play.minecraft-romania.ro,îmi spune jos /login parola.Eu scriu /login ****, dar îmi răspunde Wrong Password. Vreau să adaug că prima dată am intrat cu userul treeman1fish,iar acum vreau cu unul premium. Vreau un răspuns curînd și clar, Skype:radu.soltan.2004

Răspuns Câştigător
| PenguinGaming a răspuns:

Inseamna ca acel cont este deja folosit de cineva si daca intri cu un cont premium pe un server nepremium nu are nici un efect si oricine poate sa iti ia numele pe serverul nonpremium! Funda?

2 răspunsuri:
| Alin1423 a răspuns:

Ti-am dat add pe skype doar accepta!

| Soltan_Radu_1989 explică (pentru Alin1423):

Caută cu : rAdu soLtaN or radu.soltan2004. Am o fotografie de minecraft cum călăresc.