| aLeEmo a întrebat:

Am o problema, am win 7 intru in windows si imi apare tot ecranu negru, se vede mouseul, dar nu se vede start menu, pot sa intru in programe doar cu task manager si cand vreau sa intru in my computer sau alte foldere zice Windows Cannot Find explorer. exe, ce sa fac ca nu vreau sa reinstalez windows FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| GabyEminem_7200 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu ai ce sa faci. va trebui sa reinstalezi Windowsul.

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Windowsul nu este activat, au trecut cele 30 de zile de evaluare...click dreapta pe my computer\proprietati\in fereastra deschisa jos de tot scrie activare windows...pentru al activa iti trebuie cheia (serialul) se poate cu Windows 7 Loader dar nu dai install\bifezi avansat si acolo vei gasi cheia, install restartezi

| adyymuresan a răspuns:

Ok incearca programelu asta este pentru validat astept raspuns asta este un link de unde poti sa downlodezihttp://www.multiupload.com/5IT30Z7BYB

| aLeEmo explică:

Pai da da eu am tot ecranu negru, nu mi se vad nici macar programele sau bara de jos, n-am cum sa intru in my computer crying