| LenusStan a întrebat:

Salutare! Am PlayStation 4 pro, zilele trecute i-am dat revenire la satarile din fabrica iar dupa tot procesul la repornirea acestuia nu reusesc sa conectez controller-ul prin cablul usb. Cand apas pe butonul PS din mijlocul controller-uli imi apare o iconita sus in stanga ca ar trebui sa il conectez la un cablu usb sau sa il intregistrez, ce este de facut?! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Gorky a răspuns:

Singura problema ar fi la usb. Sunt usb uri ce nu "suporta" manetele. Mai căutați prin casă un alt usb. Daca nu merge nici asa atunci e o problemă la maneta