| alex922 a întrebat:

Salutare, as avea o nelamurire, daca joaca cineva Fifa Online 3 si ma poate lamuri si pe mine, de ce cand joc cu cineva online imi merg cu intarziere tastele de control si cand joc singur merge perfect?

Răspuns Câştigător
| pantazy a răspuns:

Salut alex! da asa este in privinta lagului daca joci cu alti se misca greu! pentru ca jocul este facut pentru cei din malaysia si singapore deocamdata! sa speram ca are sa faca si servar pentru europa sau macar sa micsoreze lagul!