| ktaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Salutare, as mai avea o chestie cu care as vrea sa ma ajutati. Am un HTC Desire de cateva luni si tot imi apar "Update-uri de Soft " Ce ziceti sa il updatez de fiecare data cand apare un upgrade din ala? sau nu e bine sa faci asa? Spuneti-mi care a facut si stie big grin MS mult :X: FUNDA!

1 răspuns:
| SavaCosmin a răspuns:

"Updateuri de soft "sunt pentru a imbunatati softul dupa cum bine sti... Am avut si eu :d acum am un Iphone.Cel mai bine e sa dai pentru ca iti da memorie interna mai mare si tot felul de chesti:d poartal sanatos